اگر شما هم مثل من چندین سایت را اداره میکنیدو یا کلا دنبال دستیار میگردید که کارهایتان رابه شما یاد اوری کند و قرارها و برنامه های روزانه ویا پروژهای ترلو شمارا یاد اوری کند و یاحتی از اطلاعات شما اتوماتیک بک اپ بگیرد و… مقاله  ifttt و ویدئوی آن را حتما بخوانید و ببینید.

من سید صبا میری امروز با معرفی سرویس ifttt شمارا به یک دنیای جذاب میبرم و با دستیاری آشنا میکنم که همه کارهای شما را سروقتش انجام میدهد.و مهمتر از ان یک ریال هم حقوق نمیگیرد.

این سرویسی است که کاملا رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و شما هزاران برنامه یا اپلت دارد که میتوانید با انها تمام کارهایتان را زمان بندی و خودکار سازی کنید. حتی به گجتهای هوشمند شما هم وصل میشود. دیگر چه میخواهید.

ویدئوی آموزش ifttt

عضویت در ifttt

عضویت در ifttt بسیار ساده است و شما تنها با داشتن اکانت گوگل یا فیسبوک در چند ثانیه عضو میشوید

ifttt-login

بعد از ورود با صفحه زیر مواجه می شوید. میتوانید با جستجودرifttt اپلتهای مورد نظرتونو پیدا کنید و انواع کارهارا برایش تعریف کنید.

شما هر کاری دلتان بخواهد میتوانید انجام دهید حتی ifttt به گجتها و خانه های هوشمندنیز متصل میشودو دیگر کاری نیست که فراموش کنید.

ifttt-services

خوب امیدوارم از کاار با ifttt لذت ببریدپس اگر اپلتهای خوبی پیدا کردید به ما و خوانندگان این سایت معرفی کنید

شاد باشید

به این مقاله رای دهید
 

درباره نویسنده

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

پیام بگذارید

× گفتگو با من