۷ اشتباهی که در انتخاب کلمات کلیدی نباید مرتکب شویم(قسمت ۱)

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
انتخاب کلمات کلیدی

۷ اشتباه در انتخاب کلمات کلیدی

دوستان عزیز با درود بی پایان به شما 

مدتی بود بدلیل مشغله های زیاد در خدمت شما نبودم ولی تلاش خواهم کرد اموزشهای جدیدی را برای شما منتشر کنم .برای همین امروز در وبسایت مارتیا آنلاین من سید صبا میری مقاله ای را ترجمه کردم که بخش اولش را امروز میخوانید.

عنوان این مقاله( ۷ اشتباه  در انتخاب کلمات کلیدی می باشد

امیدوارم این مطلب و بخش بعدی ان که در روزهای آینده منتشر میشود مورد توجهتان قرار گیرد

مقدمه

فکر کردن در مورد کلمات کلیدی  واقعاً اولین و مهمترین قدم برای راهبرد SEOسایت شما است. هنوز تحقیقات کلمات کلیدی می تواند بسیار دلهره آور باشد.

 بنابراین ، از کدام اشتباهات تحقیق در کلمات کلیدی باید در همه موارد جلوگیری کرد؟

در این پست ، شما را از معمول ترین اشتباهات تحقیق در مورد کلمات کلیدی آگاه  می کنم. آگاهی از این اشتباهات به شما کمک می کند تا یک استراتژی تحقیقاتی موفق در مورد کلید واژه ها تنظیم کنید و از شیوه هایی که به رتبه بندی شما آسیب می رساند ، دوری کنید.

۱-عدم اجرای صحیح تحقیقات در مورد کلید واژه

به نظر می رسد برخی فکر می کنند که می توانند از تحقیق در مورد کلمات کلیدی چشم پوشی کنند ، یا این که دیگر مهم نیست. انجام تحقیقات مناسب کلمات کلیدی در واقع می تواند یک روند سخت و وقت گیر باشد. و درست است که رتبه بندی بالا فقط مربوط به پر کردن کلمه کلیدی صحیح در متن شما نیست ، و مدت زیادی از ان نمیگذرد. اما صرف نظر کردن از جستجوی کلمات کلیدی خود به این معنی است که شما بدون داشتن ایده ای در مورد آنچه کاربران بالقوه خود به دنبال آن هستند ، محتوا ایجاد می کنید.این اشتباه است که فکر کنید به طور غریزی می دانید مخاطبان شما چه می خواهند.
این بسیار مهم است که شما کمی وقت بگذارید تا واقعاً به زبان مخاطبان خود مسلط شوید. از کدام کلمات استفاده می کنند؟ آنها در چه شرایطی جستجو می کنند؟ کدام شرایط رقابتی است و کدام کمتر؟ نتیجه تحقیقات کلمات کلیدی شما باید لیست گسترده ای از کلمات کلیدی باشد که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید. حتماً لیست تحقیق یا برگه کلمات کلیدی خود را به طور مرتب به روز کنید. ممکن است مخاطبان شما تغییر کنند ، همانطور که ممکن است مشاغل و نیازهای تجاری شما متغیر شود. این پیامدهایی برای استراتژی کلمات کلیدی شما نیز دارد.

این مطلب را هم بخوانید  ۷ نکته طلایی سئوی سایتهای فروشگاهی (بخش دوم)

۲-هدف از کلمات کلیدی غیرواقعی

اطمینان حاصل کنید که برای کلمات کلیدی واقع گرایانه هدف گذاری کرده اید. برخی موارد بسیار رقابتی هستند. رتبه بندی در مجموعه های رقابتی دشوار است ، به خصوص اگر تازه وب سایت یا تجارت خود را شروع می کنید. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، دیگر نباید هدف اصلی کلمات کلیدی رقابتی (سر) باشید. در عوض ، روی عبارتهای کلیدی تمرکز کنید (که رتبه بندی آنها راحت تر است و شانس بیشتری برای تبدیل دارند).

به عنوان مثال ، اگر شما یک مرکز تناسب اندام دارید و یک وبلاگ درباره تناسب اندام راه اندازی می کنید ، شروع به رتبه بندی برای اصطلاح [تناسب اندام] دشوار خواهد بود. دریابید که کدام جنبه های وبلاگ شما بی نظیر است و برای این شرایط رتبه بندی کنید. شاید در مورد تمرینات بدنسازی برای افراد بازنشسته بنویسید. هدف از رتبه بندی برای (روالهای تناسب اندام برای افراد بازنشسته) می تواند یک استراتژی خوب باشد. در این حالت ، شما همچنین باید [نکات مربوط به تناسب اندام سالمندان] ، [تمرینات تناسب اندام بازنشستگان] و غیره را هدف قرار دهید. اگر کمی بیشتر در حیطه موضوع خود و باعبارات کلیدی بندی کرده اید ، می توانید هدف خود را برای اصطلاحات بیشتر نیز رتبه بندی کنید. رتبه بندی برای کلمات کلیدی رقابتی باید بخشی از استراتژی عبارات کلیدی برای موفقیت در تحقیق کلمات کلیدی باشد.

۳-به فکر هدف جستجو نباشید

بیش از هر زمان دیگری ، نگاهی گذرا به هدف جستجو بخش مهمی از تحقیقات کلمات کلیدی است. شما باید درباره نوع نیتی که در پشت کلمات کلیدی شماست ، تصوری روشن داشته باشید. افراد می توانند به دنبال اطلاعات (قصد اطلاع رسانی) ، وب سایت خاصی را دنبال کنند ، یا ممکن است بخواهند چیزی (قصد تجاری یا معاملاتی) بخرند. و این تنها چیزی است که در آن مطلب نیست ، موتورهای جستجو قصد دارند پاسخ دقیقی را که افراد در جستجوی آن هستند به کاربران ارائه دهند. به عبارت دیگر ، اگر محتوای شما با جستجوی جستجوگر مطابقت نداشته باشد ، مهم نیست که چقدر عالی و بهینه سازی شده است ،موتورهای جستجو آن را در صفحات نتایج قرار نمی دهد.

این مطلب را هم بخوانید  سئو ویدئو - آیامی دانید آپارات دشمن وبسایت شماست؟

 

بنابراین ، مهم است که ارزیابی کنید که آیا محتوایی که قصد دارید برای یک کلمه کلیدی خاص منتشر کنید مطابق با آنچه مردم به دنبال آن هستندهست  یا نه. با مشاهده نتایج جستجو می توانید این کار را انجام دهید. آیا با هدف شما مطابقت دارد؟ مردم چه پاسخی می خواهند؟ آیا محتوای شما به شکل صحیح است؟ به عنوان مثال ، اگر شما یک پست گسترده ساخت دکور نوشتید تا بتوانید اصطلاح [دکوراسیون عروسی] را رتبه بندی کنید و تمام آنچه در صفحات نتایج می بینید فروشگاه های اینترنتی است که تزیینات عروسی را می فروشند ، وقت آن است که در استراتژی خود تجدید نظر کنید.

کلام آخر

خوب دوستان عزیز تا بدین جا سه اشتباهی که ممکن است در انتخاب کلمات کلیدی مرتکب شوید را برشمردم . لازم به ذکر است این مقاله از سایت یواست ترجمه شده و درواقع اولین ترجمه من می باشد .

ممکن است کمی با اشکال مواجه باشد که به بزرگواری خود ببخشید
قسمت دوم این مقاله درروزهای اینده منتشر میشود
منتظر نظرات شما عزیزان هستم

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه