چگونه یک کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

سلام دوستان بسیار عزیز مارتیا آنلاین .شاید شما هم مثل من یکی از راههای کسب درآمدتان تدریس  باشد.اما تدریس حضوری معمولا محدودیتها وشرایط خودش را داردمن ۲۰ سال در امر آموزش فعال هستم و از سال ۹۴ همیشه دنبال این بودم که چگونه یک کلاس آنلاین برگزار کنیم؟ این موضوع مراازرده میکرد که نمیتوانم تجربیاتم را به افرادی که حتی در نقاط دور افتاده هستند انتقال دهم. حالا با افزایش سرعت اینترنت و دسترسی افراد حتی در شهرها و روستاهای کوچک چرا خیلی از افراد نباید به اموزش با کیفیت دسترسی داشته باشند.

این مقاله را برای شمایی مینویسم که تخصص تدریس در حوزه های مختلف دارید از تدریس ریاضی و عربی مدرسه گرفته تا برنامه نویسی و برنامه های تخصصی ویا در حوزه های مشاوره و روانشناسی فعال هستید.

این مقاله وویدئو برای همه شمایی که مثل من دوست دارید و هدفتان این است که همه افراد در هرکجای دنیا هستند بتوانند به دانش شما دسترسی داشته باشند.

پس این شما و این سرویس کلاس مجازی اسکای روم . با من صبا میری همراه باشید

چگونه یک کلاس آنلاین برگزار کنیم

چرا کلاس آنلاین برگزار کنیم؟

برگزاری دوره های و کلاس آنلاین مجازی مزایای زیادی دارد که فقط چند مورد آن را در زیر عنوان میکنم:

  1. اول از همه صرفه جویی در زمان هست و از شر ترافیک و زمانی که برای رفت و برگشت صرف میکنیم راحت می شویم.
  2. بعنوان یک کاربر دیگر محدود به نزدیک ترین اموزشگاه و پیدا کردن یک استاد خوب نیستیم و میتوانیم از محضر بهترین اساتید اموزش ببینیم
  3. بعنوان یک استاد محدود به ناحیه جغرافیایی نیستیم و میتوانیم تجربیات گرانبهای خودرا به هر کسی در هرجای دنیا ارائه دهیم.
  4. دانشجویان هم میتوانند محتوای کلاس را برای همیشه داشته باشند
  5. دیگر در زمان برگزاری کلاسها محدودیتی وجود ندارد شما میتوانید با هماهنگی استاد کلاسهای خصوصی در زمانی که فرصت دارید برگزار کنید.
  6. صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه برگزاری کلاسها سبب میشود عده بیشتری بتوانند به اموزشهای با کیفیت دسترسی داشته باشند این مورد هم برای اساتید و هم برای شاگردان بسیار به صرفه هست.
این مطلب را هم بخوانید  آموزش قراردادن لوگو روی فیلم
کلاس آنلاین - کلاس مجازی

تحربیات من

من ۲۰ سال در امر اموزش فعالم ولی همیشه دوست داشتم به نقاطی بروم که افراد به امکانات اموزشی قوی دسترسی ندارند تا اینکه با اینترنت ۴g و گسترش شبکه های اجتماعی مخصوصا تلگرام برای اولین بار در سال ۹۴ اموزشهایم را بر بستر تلگرام اغاز کردم همچنین از سیستم میتینگ تیم ویور هم برای برگزاری سمینارها استفاده کردم و به مدت یکسال هم با راه اندازی سرور اداب کانکت ولی خوب سال ۹۶ سرور بنا به دلایلی از دست رفت و تا حدود زمستان ۹۶ با اسکای روم در نمایشگاه الکامپ اشنا شدم و از آن موقع وبینارها و مشاوره ها و کلاسهای خصوصی را در همین سامانه برگزار میکنم.

با این سرویس دیگر من در برگزاری کلاس مجازی مشکلی ندارم و با کیفیت عالی تابحال کلاسها و وبینارهابرگزار شده است.

کلاس آنلاین - کلاس مجازی

ویژگیهای سامانه کلاس آنلاین اسکای روم

از مواردی که مرا به سامانه کلاس مجازی و کلاس آنلاین اسکای روم جذب کرد میتوان اول از همه سادگی و بدور از پیچیدگیهای سیستمی مثل اداب کانکت عنوان کرد

نکته بعدی فارسی بودن آن هست که کار را برای بسیاری از افراد خصوصا افرادی که اشنایی چندانی ندارند راحت میکند

سومین نکته پشتیبانی و اموزشهایی که با حوصله تیم اسکای روم انجام میدهند

و در نهایت قیمت بسیار منصفانه سرویس هست که هرکسی با هر شرایطی که باشد میتواند کلاس انلاین و یا وبینار خودرابرگزار کند.

و از همه مهمتر اینست که چه استاد و چه کاربر نیاز به هیچ نرم افزاری ندارد و از هر پلتفرمی که دوست داشته باشد میتواند کلاس آنلاین برگزار کند ویا در کلاس مجازی شرکت کند.

این مطلب را هم بخوانید  آموزش دریافت ssl رایگان

سخن پایانی

درپایان امیدوارم با آموزشی که درست کردم و این مقاله بتوانم اساتید و حتی جوانانی که تخصص ویا مهارتی دارند و میخواهند از طریق اموزش ان به دیگران به کسب درامد برسند کمک کند

خوشحال خواهم شد شما هم نظرات و تجربیات و خلاقیتها ویا سرویسهایی را که برای برگزاری کلاس آنلاین بکار بردید را با ما به اشتراک بگذارید.

چگونه یک کلاس آنلاین برگزار کنیم؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

درباره نویسنده

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

پیام بگذارید

× گفتگو با من