کتاب استادکار اینستاگرام شوید – جلد اول

امروز من سید صبا میری مدیر مارتیا آنلاین اولین کتاب سال ۱۳۹۷ خودم را با نام استادکار اینستاگرام شوید را منتشر میکنم.

در این کتاب به آموزش اینستاگرام  ترفندها و تکنیکهایی که سبب افزایش فالوور و رشد پیج شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام می شود میپردازم.

درواقع این کتاب اموزش اینستاگرام برای کسب و کار  هست

گرچه کتاب استادکار اینستاگرام شوید برای افرادی نگاشته شده که میخواهند وارد فعالیت در اینستاگرام شوند ولی در ۲۶ نکته ای که برایتان فهرست کردم حتما نکاتی خواهد بود که خیلی از ماها ممکن است آنرا نادیده بگیریم و فراموش کنیم.

معرفی نویسنده

استادکار اینستاگرام شویم-سید صبا میری
استادکار اینستاگرام شویم-سید صبا میری

مقدمه کتاب

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی چون فیسبوک و گوگل پلاس و اینستا گرم ودر ایران بیشتر از همه تلگرام رواج بسیاری یافته است.تا آنجا که از یک وسیله ارتباطی و سرگرمی فراتر رفته و تبدیل به یک عنصر مهم در کسب درامد و گسترش کسب و کارها و حتی اشتغال زایی شده است.
هیچ کس نمیتواند منکر تحول تجارت و کسب و کارها توسط شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام و تلگرام شود.
لذا در ادامه مجموعه های آموزشی که درباره شبکه های اجتماعی دارم اینبار برای کسانی که در ابتدای راه هستند ومیخواهندکسب و کارشان را در تلگرام ویا اینستاگرام شروع کنند کتابی نوشته و تالیف کردم که راهکارهای متفاوت و کارسازی را آموزش میدهد.
شما با استفاده از این نکات میتوانید سرعت رشد کسب و کارتان را در اینستا گرام چندبرابر کنید.
با من همراه باشید

بخشی از کتاب

استادکار اینستاگرام شوید - بخشی از کتاب
استادکار اینستاگرام شوید - بخشی از کتاب

لازم است این مژده را بدهم که جلد دوم کتاب هم آماده شد درجلد دوم مطالب کاربردی بیشتری خواهید خواند و بیشتر تاکیدمان روی استوریز خواهد بود و معرفی چند ابزار انلاین برای ساختن پستهاو استوریهای حرفه ای و زیبا تا متفاوت از رقبایتان باشید.

این مطلب را هم بخوانید  لایو اینستاگرام از کامپیوتر

در پایان خوشحال خواهم شد برای مجلدات بعدی پیشنهادات و نظرات شمارا بدانم تا کتابهای بعدی من آن چیزی باشید که شما میخواهید.

[mailerlite_form form_id=4]

کتاب استادکار اینستاگرام شوید – آموزش اینستاگرام برای کسب و کار
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

درباره نویسنده

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

پیام بگذارید

× گفتگو با من