چگونه پادکست بسازیم؟

اگر شما تولید کننده محتوا هستید و یا مدیر سایتی هستید که میخواهید برنامه های صوتی منتشر کنید.با استفاده از از آموزش ویدئویی ساخت پادکست به سادگی هر چه تمام تر میتوانید اولین فایل صوتی خود را منتشر کنید.

من صبا میری مدیر مارتیا آنلاین دات کام و آکادمی مارتیا در این ویدئو به شما برنامه ائودیو سیتی (audiocity) را معرفی و آموزش میدهم.

برنامه آئودیو سیتی ساده ترین و کاملترین برنامه ساخت پادکست هست و من سالهاست که با این برنامه پادکستهای خودم را منتشر میکنم.همینک هم برنامه های رادیو وان  را با همین برنامه ضبط میکنم.

درباره آئودیوسیتی میتوان فقط یک نکته ر ا گفت که نیاز به تخصص ویژه ای ندارد.محیط ساده و بدور از پیچیدگیهای برنامه های حرفه ای و در دسترس بودن المانهای کاربردی اصلی آن شما را وادار میکند خیلی سریع عاشق این برنامه شوید.البته جلوه های صوتی و امکانات ویژه آن هم به اندازه برنامه های حرفه ای قابل رقابت هست.

درپایان ذکر چند نکته ضروری است که یاد آوری کنم:

 

اول اینکه این برنامه نسخه پرتابل دارد وشما میتوانید در فلش مموری خود همیشه و هرجا همراه خود داشته باشید

دوم اینکه در خروجی mp3 احتمالا از شما یک قایل dll میخواهد که من برای شما اپلود کردم و میتوانید از اینجا دانلود کنید

امیدوارم با دیدن این ویدئو استفاده کافی را ببرید واگر باز نیاز به اموزشهایی داشتید که درراستای تولید محتوا هست در بخش نظرات مطرح کنید.

 

 

درباره نویسنده

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

پیام بگذارید

× گفتگو با من