• 021-91079893
  • info@martiaonline.com
  • شنبه تا ۴ شنبه ۹ الی ۱۸
هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
  اخرین محصولات فروشگاه

چگونه تولیدمحتوا ی با کیفیت داشته باشیم؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
تولیدمحتوا باکیفیت
تولیدمحتوا باکیفیت
تولیدمحتوا

چگونه تولیدمحتوا ی با کیفیت داشته باشیم؟

احتمالا شما هم مثل من همیشه دغدغه این را دارید که واقعا چگونه تولیدمحتوای با کیفیت داشته باشیم؟
من سید صبا میری مدیر مارتیا آنلاین در این مقاله به این مساله خواهم پرداخت و شما را کمک میکنم با ارکان یک محتوای با کیفیت آشنا شویدو بتوانید تولیدمحتوای با کیفیت داشته باشید.
البته به شما مژده را بدهم در آکادمی محتوا آموزشها ی رایگان و پکیحهای آموزشی ویژه و متفاوتی برای مدیران سایتها خواهیم داشت.
خوب بریم سر اصل مطلب

ارکان یک محتوای با کیفیت کدامند؟

  1. ایده سازی
  2. تحقیق
  3. لیست کردن کلمات کلیدی
  4. عناوین جذاب

 

اینها تما چیزی است که یک محتوا نیاز داردالبته مواردی هم هست که به جذابیت محتوا کمک میکند که من در ادامه توضیح خواهم داد.

تولیدمحتوا
تولیدمحتوا

ایده محتوا

 

یکی از بزرگترین چالشهای تولیدمحتوا ایده محتوا هست.خوب بنظر من ایده محتوا کم نیستند.و شما به سادگی آب خوردن میتوانید هزاران ایده محتوا ایجاد کنید

حتما می پرسید چطور؟

خوب من به شما یک تکنیک ساده یاد میدهم.

میتوانید چالشها و مشکلاتی که خود در حوزه کاریتان دچارش شدید و راه حلی برای آن یافتید تبدیل به محتوا کنید.

میتوانید درفرومها عضو شوید و به سوالات کاربران توجه کنید بلافاصله تبدیل به محتوا کنید و منتشر کنید.

و….

پیشنهاد میدم نرم افزاری مانند واندر لیست را در گوشی همراه خود داشته باشید و هر لحظه ایده ای به ذهنتان رسیددر ان ثبت کنید . اصلا فکر نکنید فقط ثبت کنید.

من الان حدود ۱۴ لیست دوره و پکیح اموزشی را ثبت کردم و حدود ۲۰ عنوان مقاله و ویدئو بنظرتان جالب نیست فقط کافیست امتحان کنید.

این مطلب را هم بخوانید  کتاب استادکار اینستاگرام شوید - آموزش اینستاگرام برای کسب و کار

 

تحقیق برای نوشتن محتوا

بنظر شخص بنده تحقیق یکی از ارکان مهم یک محتواست من بارها از مطالب چندین وبسایت که یک موضوع را ناقص بیان کردند به یک محتوای کامل رسیدم نمونه اش همین مقاله که مواردی را خواهم گفت که هر منبعی شاید گوشه ای از ان را خیلی مختصر و نامحسوس بیان کرده.

بررسی سایتها ی رقیب و مقاله های آنها دقیقا به شما ایده میدهد.یکی از جذابیتهای تولید محتوا این است که واقعا نامحود است.نکته جذاب ماجرا انجاست که هر کس یکه مقاله ای می نویسد فقط بخشی از یک بعد موضوع را میبیندو شما میتوانید نواقص انهارا تکمیل کنید و وجوهی جدید به آن بیفزایید.

من برای یک مقاله حد اقل ۳ تا ۴ ساعت زمان میگذارم چون واقعا لذت میبرم.مخصوصا از بخش تحقیق آن

عناوین و محتوای جذاب

عنوان مقاله بسیار بسیار مهم است و عنوان مقاله شماست که سرنوشت ورود یا عدم ورود به سایت شما را تعیین میکند.پس حتما برای انتخاب عناوین دقت زیادی به خرج دهید.

من حتما در این باره اموزشهای ویدئویی و مقالاتی منتشر خواهم کرد.

برای جذابیت محتوا حتما از عکس یا ویدئو یا صوت استفاده کنید  من خودم عاشق ساختن ویدئو هستم و تولیدمحتوا ی ویدئو را به نوشتن ترجیح می دهم.

 

لیست کلمات کلیدی

راستش هر کسی روشی برا ی تولیدمحتوا دارد و بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که ابتدا باید کلمات کلیدی را لیست کرد و من هم تا حدود بسیاری موافقم ولیکن شخص خودم عملا دوبار اینکارو انجام میدهم  بار اول زمانی که درباره موضوع مقاله ام تحقیق می کنم و بار دوم زمانی که مقاله ام به پایان میرسد.

این مطلب را هم بخوانید  ۵ سایت عالی دانلود رایگان عکس و ایکون و ویدئو

شما هم باید همین کاررابکنید از گوگل و ابزار آن استفاده کنید . مثل گوگل پلنر ، من همین جا قول میدهم در روزهای اینده درباره این موضوع یک ویدئوی عالی برای شما بسازم.

حالا که کلمات کلیدی خودرا یافتید محتوا را ویراستاری کنید و کلمه کلیدی خودرا دران بکار ببرید فقط مواظب باشید که خیلی زیاد از حد نباشد.در یک متن ۵۰۰ کلمه ای بکاربردن ۲ یا ۳ بار طبیعی است.

 

خوب امیدوارم این مقاله توانسته باشد به شما کمک کند.شما هم اگر نظر ویا تجربه ای دارید در بخش دیدگاهها بیان کنید.

 

چگونه تولیدمحتوا ی با کیفیت داشته باشیم؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]
سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

× گفتگو با من

تخفیف برای ۲۰ نفر اول

mo-elementor20