ویدئو کلیپ bailando با ویولون الکترونیک کیت لین دویل

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
ویدئو کلیپ bilando

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

ویدئو کلیپ bailando با ویولون الکترونیک کیت لین دویل

امروز در بخش تی وی پلاس یک اجرای بسیار زیبا بر اسا ترانه بایلاندو انریکه از ویولونیست محبوب من کیت لین دویل انتخاب کردم خودم بارها و بارها این اهنگ را که بسیار زیبا اجرا کرده گوش میدهم و کلی انرژی مثبت میگیرم.

به شما هم پیشنهاد میکنم  ویدئو کلیپ bailando  را با اجرای عالی کیت لین ببینید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

ویئو کلیپ bilando با اجرای ویولون الکترونیک کیت لین دویل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

اثر موسیقی بر مغزو ذهن

موسیقی غذای روح است و من اعتقاد دارم هرچه این غذا سالم تر و حقیقی باشد بر ذهن و رو اثرات بسیار عالی و طولانی مثبت میگذارد. همانطور که بسیاری از ما در خوردن غذا دقت میکنیم و غذاهای پرچرب ویا مضر را مصرف نمیکنیم باید برای روح هم همین احساس را داشته بشیم و در انتخاب غذای روح دقت بسیاری نماییم.

اما سوال اینجاست ایا واقعا موسیقی بر ذهن و ضمیر ناخودآگاه ما تاثیر دارد  یا خیر؟ در ادامه به پاسخ همین سوال میپردازیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2419″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

تاثیر موسیقی بر ذهن.

بسیاری موسیقی را یک امر سرگرم کننده میدانند ولی ایا میشود که مارا سالم تر کند؟

موسیقی می‌تواند منبعی از لذت و خوشنودی باشد، اما تحقیقات نشان می‌دهد فواید روانشناسی دیگری نیز دارد. این باور که موسیقی می‌تواند روی افکار، احساسات و رفتارهای شما اثر بگذارد، چندان عجیب نیست.

اگربا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه‌تان احساس انرژی و انگیزه کنید یا با شنیدن یک قطعه‌ی احساس برانگیز اشک‌های‌تان جاری شود، پس به خوبی می‌توانید قدرت تاثیر موسیقی را درک کنید.

این مطلب را هم بخوانید  ترانه titanium ازDavid Guetta بهمراه متن

اما تاثیرات روانشناسانه‌ی موسیقی می‌تواند خیلی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید، قدرتمند و گسترده باشد. موسیقی درمانی، مداخله‌ی درمانی است که گاهی برای بهبود سلامت روحی، کمک به بیمار در غلبه بر استرس و افزایش سلامت عمومی به کار می‌رود. حتی برخی از افراد عقیده دارند ذائقه‌ی موسیقایی شما می‌تواند ارائه دهنده‌ی نگرشی در مورد جنبه‌های گوناگون شخصیتی شما باشد.

من نیز در همین وبسایت در بخش وی ای پی نمونه ای از موسیقیهایی که برای ارامش ویا موارد دیگر است را منتشر کردم مانند فایل سابلیمینال موفقیت در کار و لذت بردن از کار سخت(تلاش)و در روزهای اینده ینز منتشر خواهم کرد و حالا در ادامه یکی دوتا نمونه از کارکردهای موسیقی بر ذهن را برای شما توضیح میدهم.

حال ببینیم اگر ویدئو کلیپ bailando را ببینید ممکن است چه اتفاقی برای ذهنتان بیفتد[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2420″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

۱. بهبود عملکرد ادراک و شناخت

تحقیقات نشان می‌دهد پخش موسیقی به عنوان زمینه، هنگامی که فرد در حال انجام فعالیت دیگری است و روی آن تمرکز کرده می‌تواند عملکرد او را در کارهایی که نیاز به درک و شناحت دارد بالا ببرد. مطالعه‌ای دریافت موسیقی با ریتم تند منجر به افزایش سرعت در کار و پردازش شده و موسیقی با ریتم تند و ریتم ملایم هم می‌تواند حافظه را تقویت کند.

بهتر است این بار اگر قصد انجام کاری را داشتید، موسیقی زمینه پخش کنید تا عملکرد ذهنی‌تان بهتر شود. البته توصیه می‌کنیم سراغ تِرک‌های بدون کلام بروید تا تمرکزتان با شعر و کلام بهم نریزد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2422″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

این مطلب را هم بخوانید  کلیپ انگیزشی به همراه متن انرژی مثبت از علی زیبایی

۲. افزایش انگیزه

اینکه ورزش کردن با گوش دادن به موسیقی برای‌تان راحت‌تر می‌شود یک دلیل خوب دارد؛ محققان دریافته‌اند گوش دادن به موسیقی با ریتم تند به افراد انگیزه می‌دهد تا سخت‌تر کار کنند. مطالعه‌ای تاثیر موسیقی روی ۱۲ فرد سالم را که روی دوچرخه‌ی ثابت رکاب می‌زدند مورد بررسی قرار داد. در این آزمایش، در سه شرایط مختلف افراد به موسیقی‌هایی با ریتم‌های گوناگون گوش دادند و عملکردشان ارزیابی شد. موسیقی در یک شرایط، ریتم نرمال داشت، در شرایط دیگر ریتم ۱۰ درصد افزایش و در شرایطی دیگر نیز ریتم ۱۰ درصد کاهش داشت.

تغییر ریتم موسیقی چه تاثیری روی فاکتورهایی چون مسافت رکاب زده شده، ضربان قلب و لذت بردن از موسیقی داشت؟ محققان دریافتند موسیقی با ریتم‌های تندتر موجب افزایش عملکرد در مسافت رکاب زده شده، سرعت رکاب زدن و قدرت تلاش شده بود. اما کاهش ریتم موسیقی منجر به کاهش تمام این عوامل شده بود. بنابراین توصیه می‌کنیم اگر واقعا دوست دارید پایبند برنامه‌‌ی ورزشی‌تان بمانید، بهتر است لیستی از موسیقی‌هایی با ریتم تند آماده کنید تا هم انگیزه‌تان بیشتر شود و هم لذت بیشتری از ورزش کردن ببرید و عملکرد بهتری داشته باشید.

شما هم اگر در هنگام انجام کاری ویدئو کلیپ bilando را گوش دهید موجب بهره وری کارتان می شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2423″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

سخن پایانی

انشالله در هفته های اینده کارکردهی دیگر موسیقی بر مغز را بررسی خواهم کرد.ولی امروز به شما توصیه میکنم ویدئو کلیپ bailando را بارها گوش دهید و اثر ان را تست کنید.

من بارها گفتم یکی از راههای موفقیت و حفظ و حتی افزایش انگیزه گوش دادن به موسیقی مثبت هست.هر گز موسیقیها و ترانه هایی که پیامهای منفی به مغز میدهند گوش ندهید حتی ترانه هایی که ظاهرا شاد ولی در حقیقت حاوی پیامهای منفی هستند

این مطلب را هم بخوانید  کلیپ ویژه شب یلدا از حامد محضر نیا همراه با متن

امیدوارم هفته پر انرژی و پر از اتفاقات مثبت پیش رو داشته باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه