چگونه ویدئوهای یوتیوب را بی دردسر ببینیم؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
چگونه ویدئوهای یوتیوب را بی دردسر ببینیم؟

چگونه ویدئوهای یوتیوب را بی دردسر ببینیم؟

این سوالی است که ممکن است خیلیها بپرسند ویا بدنیال پاسخش باشند. من سید صبا میری مدیر مارتیا آنلاین و آکادمی مارتیا در این آموزش به شما خواهم گفت چگونه ویدئوهای یوتیوب را بی دردسر ببینیم؟ و نیازی به هیچ ابزار اضافه نباشد.

در سرویسی که معرفی خواهم کرد شما به راحتی میتوانید ویدئوهای مورد نظر خودرا همزمان در سرویسهای wimo و  TED  و aparat  و youtube   جستجو کنید و ویدئوی مورد نظر خودرا ببینید .

البته این نکته را یاد آور شوم که به هیچ وجه این سرویس دانلود ویدئو نیست بلکه فقط جستجو و تماشای ویدئو هست البته شما با افزونه های دانلود ویدئو در کروم و فایر فاکس میتوانید این مورد را هم داشته باشید.

نکته دیگر انکه اگر ویدئویی در دسترس نبود شما میتوانید از طریق ایمیل خبر دهید که اشتباه شده و ویدئوی مورد نظر شما در دسترس خواهد گرفت

 

تغییرات جدید در دیدئو

امروز ۱۹ مهر۹۸ به صورت اتفاقی این مطلب به چشمم خورد و تصمیم گرفتمبروز رسانی کنم و اطلاعات جدید را در مورد تغییرات  این سرویس ارائه دهم.

سرویس دیدئو هم اکنون دارای اپلیکیشنی است که کاربران موبایل هم میتوانند از ان استفاده بکنند و به راحتی ویدئوهای مورد نظر خودرا در دیدئو ببینند

همچنین امکان جستجو در سرویسهای اشتراک ویدئوی ایرانی نیز افزوده شده(البته به نظر من نیاز نیست چون عمده مشکلات امسال من سرویسهای اموزشی خارجی هستند)

همچنین هم اکنون میتوانید کانال یوتیوب مورد نظر را به طور کامل در دیدئو ببینید و حتی پلی لیستهای ان هم سدترسی داشته باشید و برای خود بوکمارک کنید

این مطلب را هم بخوانید  90ثانیه آموزش- سرویس آنلاین انتخاب رنگ از روی عکس

 

بنظر من دیدئو بهترنی سرویسی است که تا حالا در ایران راه اندازی شده است.

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه