۵ سایت عالی دانلود رایگان عکس و ایکون و ویدئو

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دانلود رایگان عکس

۵ سایت عالی دانلود رایگان عکس و ایکون و ویدئو

بسیاری از شما مانند من هرروز برای تولید محتوا یا طراحی سایتتان بدنبال منابع بکری هستید تا بتوانید نیازهای گرافیکی و محتوایی خود مثل عکس یا ایکون یا ویدئو را تامین کنید.گرچه گوگل منبع خوبی است ولی بنظر من در این بخش اصلا کمکی نمیکند.یا حد اقل من چنین نظری دارم .من سید صبا میری مدیر سایت مارتیا آنلاین در مقاله(۵ سایت عالی دانلود رایگان عکس و ایکون و ویدئو)۵ سایتی را که مطمئنا به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی به منابعی عالی و غنی برای محتواهای خود دسترسی داشته باشید معرفی میکنم.

این مقاله برای همه مدیران سایتها و کانالها و پیجهای شبکه های اجتماعی و حتی همکاران طراح سایت و تولید کننده محتوا بسیار لازم و ضروری است ودر وقت شما صرفه جویی بسیاری می شود.

پس باهم میریم این سایتهارو بررسی کنیم.

۱- unsplash

دانلود رایگان عکس
unsplash

unsplash بی شک منبع شماره یک من برای هر کاری هست و حد اقل من غیر از ان به هیچ سایت دیگری فکر نمیکنم .برای دانلود رایگان عکس اولین گزینه میتواند باشد. موضوعات و دسته بندیهای بسیار عالی و دقیق و بانکی از عکسهای با کیفیت و بدون کپی رایت و سادگی و راحتی دانلود عکسها از ویژگیهای این سایت هست.

شما هم حتما امتحان کنید تا معتاد این سایت شوید.

۲-freepik

freepik|دانلود رایگان عکس
freepik

اگر حرفه ای هستید و میخواهید حرفه ای تر باشید این سایت را از دست ندهید منابع لایتناهی وکتور وعکس و… همه و همه به صورت رایگان در این سایت گرد اوری شده است. من هنوز بهتر از این پیدا نکردم اگر شما سراغ دارید در بخش دیدگاهها معرفی کنید.

این مطلب را هم بخوانید  چگونه تولیدمحتوا ی با کیفیت داشته باشیم؟

فقط نکته این سایت محدودیت دانلود رایگان عکس برای هر آی پی در طی یک روز برای آنانیکه عضو سایت نیستند . اگر عضو سایت شوید این مشکل برطرف می شود.

 

۳-pixels video

pixelsvideo|دانلود رایگان ویدئو
pixelsvideo

اگر مثل من عاشق ساخت ویدئو و محتواهای ویدئویی هستید من این سایت را با اطمینان خاطر به شما پیشنها میکنم فایلهای ویدئویی رایگان و بک گراندهای زیبای ویدئویی این سایت عالی هست و خصوصا اگر در حوزه موفقیت و ثروت میخواهید ویدئو درست کنید این سایت بهترین مرجع شماست.من به این سایت بیشک ۵ ستاره می دهم.

 

4-pixels

pixels | دانلود رایگان عکس
pixels

بله درست حدس زدید سایت پیکسل علاوه بر ویدئوی رایگان میتوانید دانلود رایگان عکس هم داشته باشید و در این ادرس میتونید عکسهای باکیفیت و جذابی را برای وبسایت و شبکه اجتماعی خود پیدا کنید.

نکته جالب این سایت این است که عکاسان عکسهای خودرا در این سایت برای استفاده عموم قرار میدهند.

 

5- iconfinder

iconfinder | دانلود رایگان عکس
iconfinder

اگر بدنبال آیکونهای رایگان برای سایت خود میگردید این سایت را از دست ندهید با کمی جستجو میتوانید بهترین و زیباترین ایکونها را برای سایت خود پیدا کنید.

 

خوب دوستان عزیز سعی کردم بهترین سایتهای دانلود رایگان عکس و ایکون و ویدئو را به شما معرفی کنم گرچه میدانم سایتهای بیشتری هم هست و در اینده در بخش اکادمی محتوا سایتها و ابزارهای بیشتری را معرفی خواهم کرد.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد و با نشر اون دیگران راهم در جریان بگذارید.

اگر شما هم منابعی استفاده میکنید در بخش دیدگاهها معرفی کنید

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه