سئو ویدئو – آیامی دانید آپارات دشمن وبسایت شماست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
سئو ویدئو

سئو ویدئو – آیا می دانید آپارات دشمن سایت شماست؟”

امروز با گسترش اینترنت در نقاط مختلف کشور و همچنین افزایش سرعت اینترنت اهمیت ویدئو مارکتینگ بسیار بسیار بالارفته و در عین حال سئو ویدئو نیز اهمیت دوچندان یافته است.

من سید صبا میری مدیر مارتیا آنلاین به شما خواهم گفت چرا آپارات دشمن وبسایت شماست.

 

سئو ویدئو

“مقدمه ای بر مطلب” مروزه ابزار مالتی مدیا مثل عکس و ویدئو پرکاربردترین ابزاردر تولید محتوای با کیفیت هست .صاحبان و مدیران سایتها هم تلاش میکنند از این ابزار برای جلب کاربر استفاده کنند.

من در مقاله ای درمورد سئوی عکس صحبت کردم و این هفته سعی میکنم در سلسله اموزشهایی در باره سئو ویدئو صحبت کنم.

با افزایش سرعت اینترنت نیز این روند سرعت چشم گیری گرفته تا آنجاییکه امروز آپارات بعد از گوگل پرطرفدارترین سایت ایرانی است و در واقع یوتیوب ایرانی است.

اما آیا میدانید همین اپارات محبوب دشمن سایت شماست؟ من در ویدئو این موضوع را توضیح دادم و در ادامه نیز به این موضوع خواهم پرداخت و آنچه که در ویدئوی بالا عرض کردم ارائه خواهم داد.

“چرا آپارات دشمن سایت شماست؟”

اگر کسب رتبه بهتر در گوگل برایتان خیلی اهمیت دارد و به سئو ویدئو اهمیت میدهیدهمین الان به این مقاله توجه کنیدو تصمیمتان را بگیرید.

خیلی از کسانی که وبسایت خودرا بنا میکنند معمولا از فضای کمی استفاده میکنند بین ۵۰۰ مگابایت تا ۱ گیگ و مطمئنا این فضا دیگر برای بارگزاری ویدئو کافی نیست. خود من با توجه به اینکه هنوز موفق نشدم همه ویدئوهارا منتقل کنم تا همینجا ۵۵۰ مگ ویدئو بارگزاری کردم در سرویسم.

این مطلب را هم بخوانید  ارسال پست به اینستاگرام ازسرویس اسپیدی گرام

خوب راه حلی که به ذهن همه ما میرسد آپارات است که فضای نامحدد به ما میدهد و دیگر نگران حجم ویدئو نیز نیستیم.من خودم تا چند وقت پیش همین پیشنهاد را میدادم به مشتریانم.

روند کار ساده است شما در آپارات اکانت می سازید وویدئوهارا آپلود میکنید و درنهایت کد ویدئو را در پستهایتان قرار میدهید.

این ساده ترین راهی است که میتوانید بکار ببرید.

سئو ویدئو- چرا آپارات دشمن سایت شماست؟
سئو ویدئو- چرا آپارات دشمن سایت شماست؟

مطمئنا الان میگویید این کجایش اشکال دارد ؟ خوب  الان من به شما میگویم:

 

اول اینکه برخلاف یوتیوب اپارات و ساتیهای دیگر ایرانی لوگوی خودرا روی ویدئوی شما قرار میدهند که این یک حس را القا میکند که این ویدئو مال شما نیست و جدای از سایت شماست.

دوم که از اولی هم مهمتر است زمانی است که یک ویدئو نمایشش به اتمام میرسد بر اساس رسم همه سایتها تعدادی ویدئوی مشابه ظاهر میشود و شمارا تشو.یق میکند به ان ویدئو مراجعه کنید.

بله دقیقا مشکل از همین جا شروع میشود کاربر بروی یکی از ویدئوها کلیک میکند و با سایت شما خداحافظی میکند و تمام زحمات شما را ازبین میبرد.

این کار یعنی اینکه ترافیک سایت شما به سایت دیگری هدایت شده و میزان ماندگاری کاربر کم میشود.و این ضرر بزرگی برای سایت شماست.

اما اگر ویدئو از سایت شما باشد کاربر باز شاید مشتاق باشد که مطالب و اموزشها و ویدئوهای بیشتری را ببیندو همچنان مدت بیشتری را سپری کند

من همین سایتم زمانی که ویدئوهارا در اپارات و نماشا بارگزاری میکردم نهایتا میزان ماندگاری به ۵ دقیقه بود و الان به ۱۱ دقیقه رسیده است.این فقط با یک تغییرساده اتفاق افتاد

این مطلب را هم بخوانید  آموزش استفاده از جستجوگر گوگل در وردپرس فارسی

“راه حل چیست؟”

راه حل این است که از سرویسهایی استفاده کنیم که اولا داخل ایران باشند تا سرعت بارگزاری ویدئوها افزایش یابد و دوما امکان اتصال ساب دامین به سرورهای انها باشدتا ویدئوها بالینک سایت خودمان منتشر و دیده شوند.

من درحال حاضر فقط دو سرویس میشناسم که عالی هستند که یکی از انها امکان اتصال ساب دامین راهم میدهد.

من فردا در مقاله ای تجربیات خودم و روش کار با این سرویس را برای شما منتشر خواهم کرد تا شما هم بتوانید به راحتی ویدئوهارا با سرعت بالا منتشر کنید.

 

“سخن پایانی”

در هر حال این تصمیم با شماست که رتبه شما مهمتر است یا هزینه؟ و این جمله را فراموش نکنید که اپلود ویدئوها در هاست خودتان بیشترین امتیاز برای سئو را دارند.

 

در پایان خوشحال خواهم شد سوالات و نظرات خودرا در بخش دیدگاهها مطرح کنید.

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه