آموزش رفع خطای نصب بسته نصبی سایت

دوستان و همراهان مارتیاآنلاین در ادامه آموزشهای نصب بسته نصبی سایتهای وردپرسی امروز اموزشی را تهیه کردم که راه حل خطاهای مرسوم موفع نصب و رفع خطای نصب بسته نصبی را بیاموزید.

شما میتوانید از طریق مارکت اختصاصی ما در مارتیا هاست از طریق این لینک   به راحتی قالبها و بسته های  نصبی رایگان و تجاری مارا تهیه کنیدو در کمتر از یک دقیقه بر روی هاست خود نصب کنید

ویدئوی آموزش رفع خطای نصب بسته نصبی سایت

با آموزش رفع خطای بسته نصبی سایت روش رفع خطا و انجام نصب بسته های قالبهای وردپرس را فراخواهید گرفت

علت خطای ۵۰۳ و ۵۰۴ در نصب بسته های نصبی

دلیل عمده این خطا محدودیت زمانی است که سرور و پی اچ پی برای پاسخ گویی و انجام یک فرایند در نظر میگیرد و بیشتر ازیک زمان معین اجازه نمیدهد و خطا میدهد.با تنظیمات پی اچ پی تا حدودی میشود این مشکل را حل کرد که البته در این آموزش به ان نمیپردازم و انشالله در دوره های حرفه ای طراحی سایت که به زودی آغاز خواهد شد اموزش خواهم داد.

در نتیجه راه حل این مشکل اکسترک دستی هست داخل سی پنل و ادامه مراحل نصب که بسیار سریعتر هم خواهد بود. در ادامه توضیحات دقیقتری خواهم گفت . همچنین در ویدئوی آموزشی با جزئیات کامل توضیح دادم.

رفع خطای نصب بسته نصبی

مراحل نصب دستی

نصب دستی فقط در یک مرحله متفاوت است و انهم اکسترکت کردن فایل برای اینکه ما در رفع خطای نصب بسته نصبی سایت موفق شویم و بتوانیم سایتمان را مطابق دمو راه اندازی کنیم. مراحل زیر را به ترتیب دنبال میکنیم از انجایی که در ویدئو دقیق توضیح داده شده اینجا بصورت خلاصه مطرح میکنم.

این مطلب را هم بخوانید  ایا تبلیغات در گوگل در سئوی سایت تاثیر میگذارد؟

پاک کردن فایلها در سی پنل

بعد از مشاهده خطا به سی پنل برمیگردیم جاییکه فایلهای بسته نصبی را اپلود کردیم.و همه فایلها جز فایل ارشیو و فایل نصب را پاک میکنیم

 

اکسترک ارشیو از طریق سیپنل

پس از پاک کردن فایلها فایل ارشیو را در سیپنل از حالت ارشیو خارج میکنیم.

رفع خطای نصب بسته نصبی

تلاش مجدد برای نصب

به صفحه نصب سایت میرویم و مطابق تصویر بالا روی try again کلیک میکنیم تا دوباره به صفحه اول نصب باز گردد.

رفع خطای نصب بسته نصبی

تغییرات نصب

وقتی به صفحه اول نصب مجددا بازگشتیم بر روی option کلیک کنید و این بار گزینه manual archive extraction‌ به معنای اکسترک دستی ارشیو را انتخاب میکنید و قوانین را قبول کرده و به مرحله بعد میروید.

برنامه بطور خودکار مرجله اکسترک را رد میکند و وارد مرحله اطلاعات دیتابیس و نصب نهایی میشود.

پایان نصب

همه مراحل بعدی مانند قبل هست هم در اموزش   نصب سایت بوسیله بسته نصبی و هم در ویدئوی بالا توضیحات کامل داده شده که از ذکر مجدد انها خود داری میکنم.

حالا دیگر سایت شما اماده است برای استفاده

سخن پایانی

با  آموزش رفع خطای نصب بسته نصبی سایت این اموزش کامل شد و شما بدون کمک هیچ فرد دیگری به راحتی میتوانید سایت خودرا راه اندازی کنید.اگر باز هم دچار مشکلی شدید ویا فرصت این کاررا ندارید با ما تماس بگیرید تا برای شما این کار را انجام دهیم.

امیدوارم این اموزش کمک زیادی به شما کرده باشد منتظر سوالات و نظرات و پیشنهادات شما هستم

تا اموزش بعدی شاد باشید

درباره نویسنده

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

پیام بگذارید

× گفتگو با من