تگ عنوان و تگ توضیحات چیست؟

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
تگ عنوان| صبا میری

تگ عنوان و تگ توضیحات چیست؟

دوستان خوبم حتما تا بحال با اصطلاحاتی مانند تگ عنوان و تگ توضیحات برخورد کردید. من سید صبا میری مدیر سایت مارتیا آنلاین دات کام در این ویدئو این اصطلاحات را به زبانی ساده  برای شما توضیح دادم ،و تکنیکهایی را هم برای شما برای بهتر شدن سئوی سایتتان بیان کردم.

 

 

تگ عنوان چیست؟

خوب وقتی شما در گوگل جستجو می کنید لیستی ازنتایج برای شما ظاهر می شود و هر نتیجه شامل دو بخش است بخش اول یک لینک آبی رنگ و بخش دوم یک توضیح کوتاه درباره مطلب خوب لینک ابی رنگ دقیقا تگ عنوان است و ان توضیح تگ توضیحات یا متا دیسکریپشن می گویند.شما در صفحه مطالب این تگها را مشاهده نمی کنید ولی رباتهای موتورهای جستجو برایشان بسیار مهم است.

به تصویر زیر دقت کنید

تگ عنوان
تگ عنوان

تاثیر تگ عنوان در سئو

خوب حالا می پرسید چه تاثیری در سئو دارد.؟

پاسخ را به این سوال را با یک مثال از کسب و کار سنتی می دهم.فرض کنید در یک کتاب راهنما میتوانید شرکت خودرا در یک عنوان ۷۰ کاراکتری و یک توضیح ۱۵۰ کاراکتری معرفی کنید.

شما نهایت تلاش خودرا میکنید که یک عنوان عالی و یک توضیحی ارائه دهید که مشتری نظرش به سوی شما جلب شود.

خوب در دنیای آنلاین هم وضع همین است در واقع متایا تگ عنوان و توضیحات همین کاررا میکنند. شما در نتایج جستجو با این عنوان و توضیحات دیده می شوید. اگر میخواهید ترافیک بیشتری را جذب کنید خط مقدم را جدی بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید  آموزش ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل

زیرا این عنوان و توضیحات است که کاربررا متقاعد میکند به سایت شما بیاید ویا نه . من در مقاله ۵ افزونه برتر سئوی وردپرس به شما افزونه هایی رو معرفی کردم اگر از سئو یاست  استفاده می کنید کمک زیادی به شما میکند.پیشنها میکنم حتما این بخش را خودتان تکمیل کنید و یک توضیح عالی و جذاب به همراه کلمه کلیدی بنویسید تا وقتی کاربر به عنوان و توضیحات شما رسید چاره ای جز ورودبه سایت شما نداشته باشد.

پیشنهاد میکنم حتما ویدئو را ببینید و نکات  و نظرات خودرا هم در بخش دیدگاهها بیان کنید.

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه