33ترفند عکاسی با موبایل

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
ترفند عکاسی با موبایل

۳۳ترفند عکاسی با موبایل

 

دوستان و همراهان عزیز مارتیا آنلاین امروز برای شما ۳۳ ترفند عکاسی با موبایل را ترجمه و زیر نویس کردم.دوستان خوبم ایام نوزو ۹۸ نزدیک است و مطمئنا بازار عکاسی و عکس گرفتن و اینستاگرام خیلی داغ خواهد شد.من هم تصمیم گرفتم در ایام باقی مانده ترفندهای ساده عکسی را برای شما جمع اوری و منتشر کنم.

بعنوان اولین هدیه ویدئویی ۱۲ دقیقه ای شامل ۳۳ ترفند ساده عکاسی که عکسهای شخصی و محصولات شمارا حرفه ای میکند تهیه و ترجمه و زیرنویس کردم

با من صبا میری همراه باشید

 

ویدئوی ۳۳ ترفند عکاسی با موبایل

 

در این ویدئو ۳۳ ترفند عکاسی با موبایل برای عکسهای شخصی و سلفی و دونفره و محصولات را خواهید دید

داستان دوربین عکاسی

یادم می آید سالها پیش عکسهای خانوادگی یا باید در آتلیه ها گرفته میشد ویا اینکه اگر کسی دوربین داشت در مراسمها و موارد خاص میتوانست عکس بگیرد.تازه انهم تنها ۱۲ یا ۲۴ یا ۳۶  عکس و از همه بدتر زمانی که عکس ظاهر می شد می فهمید چند عکس مهم خراب شده ویا بی کیفیت هست.

کم کم دوربینهای دیجیتال روی کار امدند و کار را ساده کردند مهمترنی ویژگیشان این بود که در لحظه نتیجه کاررا میشد دید و اولین دوربین من یک دوربین جنیوس بود که میتوانستم با ان ۱۰۰ عکس ۶۴۰در ۴۸۰ بگیرم ولی مشکل اینجا بود باطری خیلی زود تمام میشد وبایدباطری به تعداد زیادی تهیه میکردی. دوربین کداکی که خریده بودم عالی بود و هنوز هم ان دوربین را دارم ولی انهم مشکل باطری داشت که فقط با باطری آلکالاین کار میکرد.

این مطلب را هم بخوانید  سئو ویدئو - آیامی دانید آپارات دشمن وبسایت شماست؟

بزرگترین مشکل دوربین این بود که همه جا همراهت نبود و گاهی لحظات نابی مثل غروب خورشید ویا یک صحنه خاص را ازدست می دادی

 

دوربین همراه شما

با پیشرفت تکنولوژی و رشد تلفنهای هوشمند حالا دیگر دوربین شما در جیب شماست و لحظه به لحظه زندگی و رویدادها قابل ثبت شده است.

حالا دیگر دوربینهای موبایل با کیفیت HD فیلم میگرند و عکسهای با کیفیتی میگیرندو کاررا مخصوصا برای کسب و کارها آسان کردند.

حالا دیگر عکاسی با موبایل و فیلمبرداری با موبایل جزئی از زندگی ما شده است

 

ترفندهای عکاسی با موبایل

خوب میخواهم به صاحبان کسب و کار و حتی دیگر کاربران که فکر میکنند عکاسی حرفه ای و جلوه های ویژه عکاسی نیاز به تجهیزات و تخصص دارند یک مژده بدهم.

من از امروز تا پایان سال سعی میکنم ویدئوهایی را تهیه و ترجمه کنم که بتوان ترفندهایی را بکار برد ویا کاردستیهایی را میتوان به سادگی درست کرد و از انها برای عکاسی حرفه ای از محصولات و یا گرفتن عکسهای شخصی و خانوادگی حرفه ای استفاده کرد.

مقاله و ویدئوی اموزشی آموزش گرفتن عکس با زمینه سفید که در همین سایت منتشر شد مورد استقبال زیاد دوستان قرار گرفت و حالا منم اولین عیدی را به همه عزیزان و خصوصا کاربارن اینستاگرام خواهم داد.

ترفند عکاسی با موبایل
۳۳ ترفند عکاسی با موبایل

در این ویدئو چه خواهید دید

در ویدئوی ۳۳ ترفند عکاسی با مویایل شما با ترفندهایی برای عکاسی از محصولات – عکاسی پرتره – عکاسی دو نفر- رازهایی که عکاسان بکار میبرند – نحوه پوزشن صحیح در عکاسی و عکسهای خلاقانه و ساختن یک باکس عکاسی برای محصولات آشنا می شوید

این مطلب را هم بخوانید  آموزش تعیین کشور هدف در گوگل سرچ کنسول

پیشنهاد میکنم حتما این ویدئو را ببینید

 

سخن پایانی

امیدوارمویدئوی ۳۳ ترفند عکاسی با موبایل و اولین عیدی  من مورد رضایت و کاربرد شما عزیزان قرار گرفته باشه و با استفاده از این راهکارها عکسهای حرفه ای و زیبا بگیرید

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم

شاد باشید

سید صبا میری

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

مارا از دیدگاههای خود بهره مند کنید

درباره مارتیا آنلاین

مارتیا آنلاین با هدف ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و گسترش کسب و کار اینترنتی و ارائه آموزشهای کاربردی و حرفه ای توسط سید صبا میری  بنیان گذاری شده است.

هدف ما ارائه بهترینها برای شایسته ترین ملت دنیاست

مطالب اخیر

مارادنبال کنید

ویدئوی هفته

سید صبا میری|تبلیغات در گوگل
پخش ویدیو

دسترسی سریع

لینک ویژه