بررسی سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی

دوستان عزیز برای هر کسب و کاری داشتن یک سیستم ایمیل مارکتینگ بسیار مهم هست ولی همیشه سوال این است که چه سیستم ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار ما مناسب است؟

من سید صبا میری امروز در این مقاله به همراه ویدئوی آموزشی سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی را به شما معرفی و بررسی میکنم. البته سعی میکنم در اینده سیستمهای دیگری راهم معرفی کنم.

بررسی سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی

میل چی در واقع اولین سیستم ایمیل مارکتینگ ایرانی است که تمرکز خودرا برروی ساده سازی این فرایند گذاشته و الحق و الانصاف موفق هم بوده.

شما وقتی وارد سایت میشوید یک صفحه ساده و در عین حال کاملی را مشاهده میکنید که تمام اطلاعات و ویژگیهای این سرویس را خیلی ساده و واضح به شما ارائه میدهد.

سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی

یکی از ویژگیهای مهم این سرویس میتوان به سادگی ساخت ایمیل اشاره کرد گرچه المانهای ان نیاز به اضافه کردن موارد بیشتری هم دارد

ویژگی مهم دوم میل چی ساخت لندینگ پیج هست که مخصوصا برای آنهایی که وبسایت ندارند بسیار عالی است . حتی چند نمونه لندینگ پیج اماده هم دارد که بسیار کاربردی است.

و ویژگی اخری که میتوان برشمرد این است که برای یک کاربرتازه کار گیج و گنگ نیست و خیلی اسان و کاربرد پذیر است.

سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی

نکته مهم استفاده از میل چی این هست که از ایمیل یاهو استفاده نکنید چون کلا یاهو ایمیل خوبی نیست.

این مطلب را هم بخوانید  آموزش جامع ساخت کاور هایلایت استوری

نکته دوم  اینکه نه در میلی چی و نه هیچ سرویس دیگری   هیچوقت بسته های ایمیلی که برخی از سایتها میفروشند نخرید و استفاده نکنید سعی کنید ایمیلهای واقعی که جمع میکنید استفاده کنید

مهمترین عیب سرویس ایمیل مارکتینگ میل چی را میتوان نداشتن سرویس اتوماسیون ویا ارسال اتوماتیک ایمیل دانست که امیدواریم به این سرویس اضافه شود.

همچنین محدودیت در ارسال ایمیل مثلا اگر ۱۰۰۰ کاربر داشته باشیم فقط در ماه میتوانیم ۱۰۰۰ ایمیل ارسال کنیم که این محدودیت چندان جالب نیست

ودر نهایت اینکه هنوز میل چی ssl‌ندارد که امیدواریم به این گواهینامه مجهز شود.

سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی

در پایان با همه نکاتی که گفتم میتوانم برای انان که تازه کسب و کاری را شروع کردند و از پیچیدگیهای ایمیل مارکتینگ بیزارند این سیستم را پیشنهاد دهم تا بازاریابی ایمیلی خودرا شروع کنند.

امیدوارم شما هم از این مقاله و ویدئوی اموزشی ان لذت برده باشید. و نظرات خودرا در بخش دیدگاهها بیان کنید.

بررسی سیستم ایمیل مارکتینگ میل چی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

درباره نویسنده

سید صبا میری

من سید صبا میری ۲۰سال در زمینه کامپیوتر و اینترنت و اموزش فعالم و از سال ۹۰ کار طراحی سایت را اغاز کردم و هم اکنون در مارتیا آنلاین خدمات طراحی سایت و سئو وتولید محتواوبرگزاری دوره های انلاین ومشاوره راه اندازی کسب و کار انلاین ارائه میدهم

پیام بگذارید

× گفتگو با من